Tasuta hinnapäring
Sulge
Küsi tasuta hinnangut oma ideele!

Palume täita allolev vorm ning vastame 2 tööpäeva jooksul

Südamega ehitatud käsitöö palkmajad

Miks
me ehitame
palkmaju?

Meie ettevõtte eesmärk on pakkuda teile rahulolu. Luua kodu või suvila, kuhu pageda tänapäeva närvilise elutempo juurest ning pakkuda hingerahu läbi looduslähedase elupaiga. Puit on olnud aastatuhandeid ehitusmaterjaliks, millest valmistatud ehitis pakub harmooniat ja positiivset energiat. Lisaks pakub palkmaja võimaluse jätta endast võimalikult väike ökoloogiline jälg! Jäta oma palkmaja ehitus meie hooleks.

Usaldusväärsus

Usaldus

Me hoolime oma tööst ning majadest mida ehitame. Ehituse käigus aitame teid igal sammul, pakume ligipääsu oma kogemustele ja teadmistele mida oleme kogunud aastakümneid. Kuigi ehitus võib lõppeda, elab meie loodud palkmaja edasi koos meiega, oleme valmis abistama mis tahes küsimustega seoses oma majadega ka ehituse järgselt.

Vastupidavus

Vastupidavus

Me jaoks on oluline ehitada palkmaju mis oleks koduks ka tulevastele põlvedele. Palkmaju mis suudaks olla meiega nii meie noorus- kui vanaduspõlves, kus isad saaksid mängida oma lastega kui ka lastelastega. Tänu pikale kogemusele palkmaja ehitamisel ning aegumatutele traditsioonidele mida kannab endas käsitöö palkmaja suudame teile pakkuda just sellise kodu kus saate tunda end turvaliselt ka kümne või ka saja aasta pärast.

Mugav palkmaja

Mugavus

Tänu uutele tehnoloogiatele ei pea palkmaja valimise puhul loobima moodstatest mugavustest. Nii kütte- kui ka kanalisatsiooni on kõrge automatiseerituse tasemega ning vajavad minimaalset hoolt. Meie kogenud eksperdid pakuvad teile sobiva lahenduse tänu millele võite enamus olme muresid unustada.

Jälgi oma tellimuse teostust