laadimine...
Sulge
Küsi tasuta hinnangut oma ideele!

Palume täita allolev vorm ning vastame 2 tööpäeva jooksul

Südamega ehitatud käsitöö palkmajad

Meie ettevõtte eesmärk on pakkuda teile rahulolu. Luua kodu või suvila, kuhu pageda tänapäeva närvilise elutempo juurest ning pakkuda hingerahu läbi looduslähedase elupaiga. Puit on olnud aastatuhandeid ehitusmaterjaliks, millest valmistatud ehitis pakub harmooniat ja positiivset energiat. Lisaks pakub palkmaja võimaluse jätta endast võimalikult väike ökoloogiline jälg!

Workmanship image alt
Workmanship image alt

Usaldus

Me hoolime oma tööst ning majadest mida ehitame. Ehituse käigus aitame teid igal sammul, pakume ligipääsu oma kogemustele ja teadmistele mida oleme kogunud aastakümneid. Kuigi ehitus võib lõppeda, elab meie loodud palkmaja edasi koos meiega, oleme valmis abistama mis tahes küsimustega seoses oma majadega ka ehituse järgselt.

Reliability image alt
Reliability image alt

Vastupidavus

Me jaoks on oluline ehitada maju mis oleks koduks ka tulevastele põlvedele. Maju mis suudaks olla meiega nii meie noorus kui vanaduspõlves, kus isad saaksid mängida oma lastega kui ka lastelastega. Tänu pikale kogemusele palkmaja ehitamisel ning aegumatutele traditsioonidele mida kannab endas käsitöö palkmaja suudame teile pakkuda just sellise kodu kus saate tunda end turvaliselt ka kümne või ka saja aasta pärast.

Efficiency image alt
Efficiency image alt

Mugavus

Tänu uutele tehnoloogiatele ei pea palkmaja valimise puhul loobima moodstatest mugavustest. Nii kütte- kui ka kanalisatsiooni on kõrge automatiseerituse tasemega ning vajavad minimaalset hoolt. Meie kogenud eksperdid pakuvad teile sobiva lahenduse tänu millele võite enamus olme muresid unustada.